2007. gada novembrī tika nodibināts uzņēmums SIA Lauris Restaurant Service, kura dibinātāji un īpašnieki ir šefpavārs Lauris Aleksejevs un Huntingdon investments limited, kuru pārstāv Igors Mališkovs. I. Huntingdon investments limited ir starptautiska kompānija, kuras pilnvarotā persona ir Igors Mališkovs. Viņš ir Latvijā pazīstams uzņēmējs ar 5 gadu pieredzi restorānu un kafejnīcu apsaimniekošanā. Šajā nozares pārstāvētie zīmoli ir: IL PATIO, Planēta suši, TGI Fridays, Latvijā ir 10 šādi restorāni. Vēl viens no Igora Mališkova darbības virzieniem ir Golfa kluba Viesturi pārvaldīšana. II. Lauris Aleksejevs ir Latvijā pazīstams šefpavārs ar 18 gadu pieredzi ēdināšanas jomā.

Pavāra Laura Aleksejeva darba pieredze sākās 1991. gada augustā pazīstamajā Jūrmalas restorānā „Orients”. Vēlāk sekoja neaizmirstama pieredze restorānā „Vincents“, kura šefpavārs un īpašnieks ir Mārtiņš Rītiņš. Pilnīgākai kulinārijas apgūšanai sekoja darbs konditorejas firmā „Jautrais Maiznieks“, kurā tika apgūta konditora un maiznieka profesija. Tālāk sekoja intensīvs pus gada darbs bez brīvdienām tālo austrumu kuģniecībā (Far eastern shipping company), uz pasažieru kuģa par šefpavāra vietnieku. No 1999. gada, sākot strādāt Reval Hotel Rīdzene viesnīcas restorānā „Piramīda“ ševpavāra amatā, radās iespēja patiesi iedziļināties kulinārijas šedevru aizkulisēs un apkalpot dažādus viesus un valstu prezidentus visaugstākajā līmenī.

Vienlaikus strādājot Reval Hotel Rīdzene viesnīcā tika klāti galdi lielākajām Latvijas kompānijām. Piem., Swedbanks klientu bankets 1500 personām Mežotnes pilī, 2 gadus pēc kārtas. Un NATO sammita ēdināšanas organizēšana Olimpiskajā sporta centrā. Sākot ar 1999 gadu regulāri tiek gūta pieredze labākajos pasaules restorānos un ņemta dalība starptautiskos pavāru konkursos (2007.g. konkursā Baltic Culinary Star tika iegūta sudraba medaļa nominācijā Melnā kaste). III. Uzņēmums nodarbojas ar vairāku restorānu pārvaldīšanu. Patreiz mums ir piecas struktūrvienības:

• Golfa kluba VIESTURI restorāns, • Country Grill – šajā restorānā tiek apkalpoti kluba biedri un viesi,

• Bar & Grill 36. Line restorāns – Jūrmalā, restorāns pašās kāpās, šogad jau trešo gadu pēc kārtas apkalpoja Jaunā Viļņa viesus, un daudzus citus korporatīvos pasākumus uz vietas, kā arī izbraukumā,

• Papa Laurizzio – Dzintaru pr.1, 2010. gadā atvērām jaunu restorānu pie Dzintaru koncertzāles parka teritorijā. Šī restorāna koncepts ir sekojošs: – PICA, PASTA, GRILL – . Mēs piedāvājam augstas kvalitātes ēdienus par demokrātiskām cenām. Vakaros iespējams baudīt kokteiļus un mūziku.